Aktuality

BAZAROVÉ ZBOŽÍ DOPRODEJ


BAZAROVÉ ZBOŽÍ DOPRODEJ
Chcete produkty za absolutně nejnižší možnou cenu?
Pokud ano, běžte do kategorie – BAZAROVÉ ZBOŽÍ DOPRODEJ.
V této bazarové kategorii naleznete nepoužité zboží, které můžete získat velmi výhodně a to z několika důvodů, ty nejčastější uvádíme níže:
Produkty, které mají zdeformovaný obal, ale splňují deklarovaný obsah a produkty, které jsme museli přebalit do neoriginálního náhradního balení, protože originální obal byl poškozen při přepravě, manipulaci apod. (Pokud část obsahu chybí, je u tohoto zboží v popisu detailu produktu uvedená přesná garantovaná hmotnost.
Zboží s blížícím se datem exspirace, případně zboží s ukončenou exspiraci. (pokud je tomu tak, datum exspirace uvádíme hned na začátku popisu v detailu produktu. Ukončená exspirace ve většině případů neznamená, že zboží je nepoužitelné, protože se jedná o chemické přípravky, které se většinou nijak nekazí a to i když by se časem na povrchu vytvoří uschlá slupka).
Zboží nabízené v této kategorii je v naprostém pořádku a v případě nespokojenosti nám ho můžete nepoužité vrátit do 14 dnů od nákupu.


Průmyslové čističe s.r.o.

Zahradní 1553
735 41 Petřvald
+420 733 192 052 info@prumyslove-cistice.cz Vše o nákupu
Máte-li dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:


Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.