Aktuality

Nové cenové podmínky DPD od 16. října 2021 navýšení dopravy o 8,24%


Vážení obchodní partneři,

předně bych Vám rád poděkoval za dosavadní důvěru a spolupráci, díky které se můžeme posouvat dopředu, držet si pozici jedničky na trhu soukromých balíkových přepravců v České republice a být součástí největší doručovací sítě v Evropě.

Jak jistě víte, současná ekonomická a společenská situace přináší mnoho otázek a změn. V České republice se promítá například v rostoucí meziroční míře inflace (nad 4 %) nebo skokovém navýšení nákladů na energie. I přes tuto situaci se nám daří držet vysokou úspěšnost doručování (přes 98 %) a dodržovat naše závazky v oblasti udržitelnosti, kde 100% kompenzujeme naši uhlíkovou stopu s nulovými přidanými náklady pro zákazníka. Tím, že jste našimi zákazníky, pomáháte realizovat udržitelnou přepravu ohleduplnou k naší planetě. Za to Vám upřímně děkuji.

Abychom nastavenou kvalitu doručování udrželi i nadále, rozhodli jsme se přistoupit k revizi cen, které vejdou v platnost 16. října 2021.

Při nastavení nových cenových podmínek jsme vycházeli ze skutečných objemů Vašich zásilek od počátku roku 2021, a pokud se tyto lišily od sjednaného množství o více než 20 %, byl Vám přiřazen odpovídající ceník.

1. 9. 2020


Průmyslové čističe s.r.o.

Zahradní 1553
735 41 Petřvald
+420 733 192 052 info@prumyslove-cistice.cz Vše o nákupu
Máte-li dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:


Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.