Aktuality

Vážení zákazníci,


Vážení zákazníci, v současné nelehké situaci se nám i nadále daří udržet systém fungování našich služeb. Svozy a rozvozy běží téměř ve všech lokalitách a otevřené jsou i vybrané PPL Parcelshopy. Objemy zásilek v současné době zvládáme odbavovat, v případě změny situace budeme přijímat potřebná opatření, o kterých vás budeme včas informovat na webu PPL.

Žádáme vás, sledujte naše stránky www.ppl.cz, kde naleznete vždy nejaktuálnější informace. Situace se hodinu od hodiny mění, a proto jsou webové stránky nejefektivnějším způsobem, oproti hromadným e-mailům.

Zde v pár bodech aktuální informace:
S okamžitou platností zavádíme bezkontaktní doručování. Po příjemcích nevyžadujeme pro předání zásilky podpis, abychom eliminovali fyzický kontakt.
Vybrané PPL Parcelshopy jsou i nadále v provozu. Žádáme vás, abyste si pravidelně aktualizovali síť výdejních míst PPL Parcelshopy, kterou průběžně aktualizujeme.
Příjemce aktivně vyzýváme, aby platili za zboží již při vytvoření objednávky. Žádáme vás, abyste maximálně podpořili platby za zboží předem a předávali nám kompletní kontakty na příjemce. Na základě vývoje situace můžeme přistoupit k vypnutí služby „Dobírka“.
Na Slovensko již není nadále možné zasílat balíky na dobírku na základě přijatých opatření našeho rozvozového partnera v této lokalitě.
V souvislosti s minimalizací rizik s účinností od 16. 3. 2020 omezujeme osobní odběry a podeje na všech depech PPL.

Děkujeme za vaši podporu a spolupráci v těchto nelehkých časech.

Váš Tým PPL

18. 12. 2019


Průmyslové čističe s.r.o.

Zahradní 1553
735 41 Petřvald
+420 733 192 052 info@prumyslove-cistice.cz Vše o nákupu
Máte-li dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:


Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.